Categories: Viral

1 Vit ta shiqoni kete imazh nuk E Gjeni Dot Se Cila prezentuese e njohur Shqiptare është Kjo Vogëlushe

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun. Shpësh herë ajo ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj personale dhe familjare duke na treguar kështu edhe raportin e ngushtë që ka me të motrat dhe mamanë e saj.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory disa video me nënën e saj teksa diskutojnë për të kur ka qenë fare e vogël.

“Ja për çfarë e kemi fjalën”, ka shkruar Luana krahas fotos nga fëmijëria. Në foto duket ajo kur ishte veçse një vogelushe, me floket e shkurtët por mund të themi se ishte mjaft e bukur.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago