Categories: Viral

A do e fal Bora? Donaldi hapur me dedikim: Ma tha truri të puthja, të humbja e tani po vuaj për ty

Një tjetër dedikim për Borën, dhe ky fakt as që lë vend për dyshime! Disa minuta më parë, Donald Veshaj ka publikuar këngën e tij të radhës bashkëpunim ky me Elgit Dodën dhe Romeo Veshaj. Nga fjalët e shkruara duket se disa vargje i dedikohen pikërisht ish-partneres së tij Bora Zemanit me të cilën zhvilloi një takim gjatë natës ‘Prime’ kur ishte ende pjesë e ‘BBV’.

Elgit Doda ndan me ndjekësit datën e publikimit të këngës së re të Donald Veshaj

Pjesë nga teksti i Donaldit:

“Ma tha truri për me t’puth

Ma tha truri për me t’humb

Ma tha truri për me t’lut

Ma tha truri për me vujt”

Fansat menjëherë e kanë kapur këtë detaji dhe janë shprehur s ky ëhstë dedikimi i radhës për Borën.

Image

“Ma tha truni për me t’puth Ma tha truni për me t’hup Ma tha truni për me t’lut Ma tha truni për me vujt Kështu e tha??????? Veç emri i Borës mungon?‍♀️?”- thuhet në një koment.

Sakaq, dyshja vazhdojnë jetën e tyre larg vëmendjes së medive rozë dhe nuk janë prononcuar të flasin lidhur me raportin e tyre. Ndonëse asnjëri nga ato nuk ka reaguar, disa gjurmë tregojnë se ata janë ribashkuar.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

9 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

9 months ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

9 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

9 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

9 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

9 months ago