Categories: Viral

A do jetë Shqipëria në finalen e ‘Eurovizionit’? Ja çfarë thotë astrologu për këngëtaren, Ronela Hajati

Më 10 maj në Torino të Italisë, Ronela Hajati që përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Sekret”, do jetë e para që do zbresë në skenë, në natën e parë gjysmëfinale të këtij kompeticioni.A do të kualifikohet Shqipëria në Eurovizion?

Ishte kjo pyetja që Ermal Peçi i bëri astrologut Jorgo Pulla gjatë programit Abc e Pasdites, teksa ishte duke parashikuar shenjat për muajin Maj.Sigurisht që edhe në këtë muaj ai e vuri theksin sërish tek lëvizjet e mëdha, ndërkohë që eklipsi ishte shumë favorizues për të bërë punë të mira.

Personat që jetojnë jashtë do të kthehen në Shqipëri. Por Ermali u ndal edhe në një event shumë të rëndësishëm sikurse është Eurovizioni.“Dua të më bësh një parashikim… 2 shtator 1989, për datën 10 maj.

Si do e ketë këtë ditë, do të kualifikohet?”, ishte kërkesa e Ermalit drejtuar Jorgos.“Virgjëresha… data 10 Maj nuk ma zë zemra të mos e them. Do kualifikohet se s’bën sepse koha është ideale. Në rastin konkret do kualifikohet, Virgjëresha është një nga tre shenjat më të mira të muajit, patjetër shkon në finale”, tha Jorgo.Urojmë që parashikimi i Jorgos të përputhem me vendimin e jurisë profesioniste të Eurovizionit dhe mbi të gjitha me votat e publikut dhe Ronela vërtet të shkojë në finale.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago