Categories: Viral

A je në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi i përgjigjet pyetjes

Adrola Dushi i përgjigjet pyetjes: ‘A je në një lidhje me Capital T?’Videoklipe, video së bashku dhe detaje të tjera kanë bërë që modelja Adrola Dushi dhe reperi Capital T të përfliten se janë në një lidhje.
Thashethemet kanë dy vite që qarkullojnë dhe asnjë nuk i ka konfirmuar ose mohuar. Të paktën deri së fundmi.

E ftuar në “Më lër të flas”, Adrola u pyet nga binjakët Veshaj nëse është në një lidhje me Capital T.“Unë jam në lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur,” tha Adrola duke nënkuptuar që është single.Adrola mund të kishte thënë edhe “jo, nuk jam e lidhur me Capital T”, ose “jemi ndarë” ose “nuk kemi qenë kurrë të lidhur”, apo po kërkojmë shumë?

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago