Categories: Viral

Analisti I Njohur Ia Përplasi Në Fytyrë Opozitës Në Kosovë: “Janë untu për pushtet dhe ju ka hy frika, veç po vajtojnë…”

Analisti politik dhe gazetari Xhevdet Pozhari, duke shkruar për vëllain e tij, Ardonitin i cili po Iufton me jëtë në QKUK, thotë se ai kënaqej kur kërkonte parakushte që hajnat me hy në burg.

Ai përmes një postimi në facebook, shkruan se, tash këta të njëjtit kanë frik edhe pse janë untu për pushtet.

Sipas tij, tash veç po vajtojnë me shpresën që sërish të mashtrojnë.

Postimi i plotë:

Ardoniti kënaqej kur kërkojsha mu kriju parakushte që hajnat me hy në burg.

Ne si familje organikisht nuk i durojmë ata që e vjedhin të ardhmen e rinisë së këtij vendi.Ani disa që thoshin “unë kam luftue” e sot nuk ia dinë skajin vetes! Këtë lloj e kam specialitet.

Tash me ju kallxu një send, kështu si troç – lloji i këtyre kanë me u mundu me kriju trazira, kishe për me e “shpëtu Kosovën”.

Në harmom! Janë untu për pushtet dhe ju ka hy frika se goxha llogari kanë me dhënë.Me pas dasht me e shpëtu Kosovën, do ta kishin bë 100 herë deri më tani.

Në pushtet kanë qenë.Por, jo. E kojtmja e korit burrin!

Edhe Amerika e din këtë punë! Njëjtë qysh e din se “pro-amerikani” ma shembullor është ai që nuk e vjedh vendin e vet.

Kështu që dijeni se veç po vajtojnë… me shpresën se sërish mund t’iu mashtrojnë!

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago