Categories: Viral

Arjola Demiri postoi foton me Ramën, shqiptarët i kthehen: Edhe tropojane dhe komuniste, s’bëhesh dot deputete

Aktorja Arjola Demiri ka qenë e pranishme në iftarin e shtruar nga kryeministri Edi Rama për besimtarët myslimanë, me rastin e muajit të Ramazanit.

Në Instagramin e Arjolës nuk mungoi një foto me Ramën ku e quajti edhe më të mirin.“Me një artist të përjetshëm. Kryeministri më i mirë”, shkruan Arjola krahas fotos me kryeministrin.

Por duket se ndjekësit do t’ja kujtojnë gjatë këtë deklaratë aktores dhe nuk mungojnë komentet në Instagramin e saj.“Tropojane dhe komuniste, të dya bashkë nuk shkojnë vallah veç shnosh”, i shkruan një ndjekës.Kujtojmë se Arjola Demiri ka shprehur shpesh më herët ambicien për të qenë pjesë e PS.

Arjola do që të bëhet deputete: Tropojane dhe komuniste, nuk shkojnë bashkëIsh banorja e BBV gjithashtu ka shprehur ambicie për t’u bërë deputete pas përfshirjes së saj në politikë, si mbështetëse e Partisë Socialiste.A do bëhet apo jo depuetet këtë nuk e dimë pasi duhen dhe 3 vite sa të vijnë zgjedhjet e tjera të përgjithshme dhe ndosta deri atëherë do kenë ndryshuar shumë gjëra.Por për momentin, Arjola vazhdon të jetë pjesë e trupës së Portokallisë në cdo fundjavë dhe shumë shpejt ka paralajmëruar që do të vijë me projekte të tjera në televizion.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago