Categories: Viral

Befason Baton Haxhiu: “Berisha Nuk Është Njeri I Korruptuar, Ja Dy Personat Që I Dhanë Goditjen E Rëndë!”, Ndërhyn Menjëherë Blendi Fevziu

Analisti i njohur Baton Haxhiu ka komentuar vendimin e fundit të SHBA për të shpallur non grata ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjarët e tij. Haxhiu tha me bindje se Berisha nuk është një njeri i korruptuar por që ata të cilët e kanë vënë përballë ‘syrit’ të SHBA-ve, janë fëmijët e tij dhe nusja e djalit, Shkëlzen Berisha, Armina Mevlani. Ai madje pyeti se ku i gjen paratë Armina Mevlani që shkon me pushime në vendet më luksoze në botë.

Pjesë nga debati në “Opinion” Baton Haxhiu: Nga njohjet që kam me Berishën, një gjë jam i sigurtë, ai nuk është njeri i korruptuar. Në të gjitha njohjet dhe atë që kanë folur njerëzit për të.

Nuk është i korruptuar. Ai e ka lënë sistemin të korruptohet dhe kjo është fajësi. Transparenca e korrupsionit është e reja e tij dhe pushimet e djalit. Ata s’kanë punuar asnjë ditë në jetën e tyre dhe nxjerrin foto nga vendet më të shtrenjta.

Blendi Fevziu: E reja e tij atë punë bën se është blogere. Agim Nesho: Nuk gjykohet kështu more Baton Haxhiu: Nga i mori ajo gjithë ato lekë për të shkuar në hotelet më të shtrenjta. Agim Nesho: Ja qesh Fevziu Blendi Fevziu: Mos u zini për lekët, nuk merremi me lekët sot. Sot s’e kemi te lekët. Baton Haxhiu: Berisha këtë nuk e ka nga vetja, nuk është njeri i korruptuar. Ka rënë në kurthin e ndjeshmërisë familjare. Nuk e ka përballuar dhe vijnë pasojat.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago