Categories: Viral

Blerim Latifi e quajti analfabete,Vie reagimi i menjehershem nga Duda Balje

Blerim Latifi e quajti analfabete,Vie reagimi i menjehershem nga Duda Balje

Analisti politik, Blerim Latifi, sonte në një emision televiziv tha se deputetja Duda Balje është analfabete. “Në pikëpamjen time Duda Balje është një analfabete”, tha ai në t7.

Ndaj kësaj deklarate ka reaguar vetë Balje, e cila la të kuptohet se po e kursen Latifin për hir të muajit të Ramazanit.

Në një postim në Facebook, Balje i ka thënë Latifit se ai është analisti i parë në televizion çdo ditë, por në listën për deputet ka qenë i fundit.

“O Blerim, a je ti si analist i pari në tv çdo ditë, për çka në listën kandiduese për deputet ke qenë i fundit. Dhe ndoshta krejt ti din, por nuk e din si është me qenë deputet dhe te mbrosh qendrimin tënd i cili si duket të mungon! Une ty nuk të njoh, të gjithë ata që nuk të kanë votuar kanë qenë të sigurtë që nuk je për politikë për këtë në këtë muaj të shenjët të Ramazanit po të fal”, ka shkruar Balje.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

7 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

7 months ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

7 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

7 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

7 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

7 months ago