Categories: Viral

Bora tregon linjat perfekte, vëmendjen e të gjithëve e merr komenti epik që lidhet me Donaldin

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me foto dhe postime nga jeta e përditshme, nga shtëpia, nga puna e kudo, me pak fjalë ndan shumë foto nga jeta e saj për publikun.

Por shumë ndjekës cdo postim, cdo foto, çdo gjë të saj e lidhin me Donaldin, ata kanë një dëshirë të madhe ta shohin çiftin të ribashkuar, saqë në cdo postim të saj përmendet pafund emri i Donaldit.

Së fundmi, moderatorja e Përputhen është shfaqur e veshur me fustan të gjelbër dhe me flokë të shtrira, duke marrë shumë komplimente (me të drejtë) për pamjen e saj, mirëpo, komenti që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë pikërisht ai që lidhej me Donaldin: “Ooo yll të ka thënë Donaldi mbaj hudhër me vete”.

Kujtojmë se javën e jaluar është thënë në mediat rozë se aktorie ka vizituar Borën te shtëpia e re në Kodrën e Diellit, që ajo ka blerë së fundmi, por nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm pa u konfirmuar nga të dyja palët.

Ajo që dihet me siguri është që cdo postim i Borës apo dhe i Donaldit, ndjekësit e lidhin me cdo rast me njëri-tjetrin, madje shumë prej tyre kërkojnë në komente një rikthim të tyre si cift.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago