Categories: Viral

Bora Zemani ia kalon edhe Alketa Vejsiut edhe Arbana Osmanit, i besohet emisioni me shumë rëndësi

Prej vitesh tashmë Arbana Osmani dhe Alketa Vejsiu kanë qenë në garë të fortë me njëra-tjetrën në distancë për të marrë rolin e moderatores më të mirë.

Por së fundmi në këtë garë është futur fuqishëm edhe Bora Zemani, e cila po mbyll me sukses sezonin e dytë të Përputhen, i cili kulmin e pati vitin e kaluar.Por, Bora ka qenë në qender të vëmendjes gjithë këtë kohë për shkak të historisë së saj me Donald Veshaj, që mori përmasa të tjera nga pjesëmarrja e aktorit në BBV.Bora duket se po e shijon më së miri këtë famë dhe sukses dhe po ia sheh hajrin në aspektin profesional.

Sipas asja që raporton Kryfjala.com, Bora do të jetë prezantuese e programit më të ri që pritet të nisë në Top-Channel “Dancing with the Stars”.Ky është një format që prej vitesh po mungon në Shqipëri dhe më parë është dhënë në Vizion +, por nuk do ishte aspak cudi që patentën ta ketë blerë tani Top Channel duke ditur që është një format shumë i ndjekur.Edhe pse ende nuk dihet gjë për anëtarët e jurisë, me siguri kryetar jurie do jetë i zakonshmi Ilir Shaqiri, i cili tani po e kalon jetën mes Shqipërisë dhe Italisë. Një nga konkurrentët mund të jetë pse jo dhe Donaldi…

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago