Categories: Viral

Bora Zemani ikën nga ”Për’puthen” për të prezantuar emisionin gjigant?

Ndonëse eksperiencat e para në ekran, Bora Zemani i nisi si këngëtare, vite më vonë ajo u bë velinë e “Fiks Fare” derisa u fokusua tek moderimi.

Me eksperiencat e ndryshme në ekran Bora e fokusoi karrierën tek prezantimi, por me një foto të fundit i ka ngacmuar sërish ndjekësit.“Mund të kishte qenë dhe kështu”, ka shkruar Zemani krah fotos ku shfaqet e veshur si balerine. Të jetë kërcimi një pasion i cili do rizgjohet tek Bora? Apo një produksion i ri i cili lidhet me kërcimin mund të jetë një ndodhi e mundshme?Bora Zemani heq dorë nga Përputhen për të drejtuar një emision akoma dhe më gjigant? E nxjerr zbuluar kjo fotoOk, nuk keni pse lodheni së menduari se ua themi ne. Prej kohësh në ambientet e Top-it po përflitet se në sezonin e ri televiziv që i bie në shtator-tetor në këtë ekran do fillojë një spektakël i përjavshëm madhështor.

Bëhet fjalë për “Dancing ith the stars”, një format që po bën kohë që mungon në ekranet tona dhe duket se TCH do e rikthejë sezonin e ri.Bora Zemani do jetë prezantuesja e këtij spektakli të përjavshëm që pritet të zgjasë 12-15 javë dhe duke ditur impenjimin që ka një spektakël i tillë na bën të dyshojmë që Bora s’do jetë më moderatorja e Përputhen.A do jetë Donaldi një nga “yjet” e “Dancing ëith the stars”? Këtë nuk e dimë ende, por pse jo! Punon në Tch, i pëlqen kërcimi, personazh i njohur është… kështu që pse jo…

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago