Categories: Viral

Boris Johnson vizitë të PAPRITUR në Kiev, takim “kokë më kokë” më Zelensky-n

Kryeministri britanik Boris Johnson ka udhëtuar në Kiev për të takuar presidentin ukrainas Volodymyr Zelensky, në një vizitë të paparalajmëruar.

Lajmi është bërë me dije nga ambasada e Ukrainës në Mbretërinë e Bashkuar, e cila ka postuar një foto të takimit mes Johnson dhe Zelenskyt.

Në foton e postuar në Twitter nga ambasada shkruhej thjesht: “Surprizë”, shoqëruar me disa emoji.

Theskojmë se ky takim i papritur vjen pas masakrës së trupave ruse në Bucha, duke lënë të vdekur shumë civilë, mes tyre fëmijë dhe të moshuar.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago