Uncategorized

SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE

E FUNDIT!!/SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE Komandanti i batalionit të tankeve të pushtuesve të…

8 months ago

Avioni bèrthamor i Bidenit

Avioni bèrthamor i Biden ndodhet në Europë/ Merren masa shumë të forta kundër PutinAvioni bèrthamor i Biden ndodhet në Europë/…

8 months ago

Avioni bèrthamor i Biden ndodhet në Europë/ Merren masa shumë të forta kundër Putin

Daily Mail shkruan se forcat ajrore amerikane kanë dërguar në Evropë avionin e saj ‘Apokalipsi’ si pjesë e një skuadre…

8 months ago

LAJMI I FUNDIT/ Ukrainasit arrestojnë një agjent rus, nuk do ta besoni se çfarë i gjejnë atij

Policia e Kievit arrestoi një person të dyshuar se ndihmonte punën e grupeve të inteligjencës dhe sabotazhit në shërbim të…

8 months ago

Shefi i ushtrisë ruse thotë ka deklarua

Rusia duket se po bën ‘prapa-kthehu’ në luftën me Ukrainën, pas përballjes me rezistencën e fortë që i ka kushtuar…

8 months ago

Rusia tërhiqet nga Ukraina?Rusia tërhiqet nga Ukraina?

Rusia duket se po bën ‘prapa-kthehu’ në luftën me Ukrainën, pas përballjes me rezistencën e fortë që i ka kushtuar…

8 months ago

Rusia tërhiqet nga Ukraina?

Rusia duket se po bën ‘prapa-kthehu’ në luftën me Ukrainën, pas përballjes me rezistencën e fortë që i ka kushtuar…

8 months ago

Rusia tërhiqet nga Ukraina?

Rusia duket se po bën ‘prapa-kthehu’ në luftën me Ukrainën, pas përballjes me rezistencën e fortë që i ka kushtuar…

8 months ago

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

8 months ago