Categories: Viral

Çfarë ndodhi? Pasi u largua me bujë nga Portokallia, Flor Binaj del me reagimin e fortë dhe shpërthen keq

Aktori i njohur Flor Binaj është shumë aktiv për sa i përket kauzave sociale, ku ka reaguar herë pas here.

Pak ditë më parë Binaj dha përfundimisht dorëheqjen nga Portokallia duke treguar se kishte një tjetër mision.

Ditën e djeshme aktori ka reaguar për vendimin që ka marrë Gjykata për Bojken Lakon i cili ishte dënuar me tre vjet burg vetëm se kishte bërë disa ndërtime në studion e tij muzikore.

“E njëjta qeveri që jep legalizime për ndërtime disa katëshe pa leje, dënon 3 vite burg se hapi 4 dritare pa leje. Turp! Edhe drita e dielli është e paligjshme për këta shpirtzinj”, shkruan Binaj.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago