Categories: Viral

Çfarë po ndodh me çiftin e “Për’puthen”? Bruno bën deklaratën e papritur për Anën

Bruno Shemsho ka treguar detaje për lidhjen e tij me Anën që ndonëse pranoi se po shkon shumë mirë u shpreh skeptik për të ardhmen.

Dy nga gjërat për të cilat ata zihen më shpesh, sipas Brunos, është fakti që Ana del vonë natën dhe fakti që ajo nuk i komunikon çdo gjë.

“Etika e veshjes ka shumë lidhje me karakterin e njeriut. Nuk mund të shkoj në punë veshur si për club striptizmi. Nëse del me dikë në darkë nuk vishesh e ekzagjeruar sepse do vendosësh në siklet partnerin. Ka norma veshja. Unë i them disa herë që kjo gjë nuk më pëlqen, nëse ajo vazhdon unë i jap fund lidhjes sepse kjo do të thotë se ajo nuk interesohet për mua dhe ato që unë mendoj. Të ardhmen e mendoj me Anën por jam pak skeptik këto ditët e fundit.

Pas Për’puthen lidhja ka shumë vështirësi. Se atje bën takime një herë në javë dhe mund të flasësh me të tjerët, me një shok, ta ndërmjetësosh lidhjen. Ajo ka pikëpamje të tjera, unë kam të tjera. Në pamje të parë Ana duket shumë e qetë por është vullkan.

Mund të plas në çdo moment, nuk e kam parë akoma të plasë por uroj mos të ndodh kaq shpejt. Shkaku kryesor i debateve janë të dalurat e netëve të vona. Unë rri në shtëpi, Ana del. I kam thënë më komuniko çdo gjë që të di çfarë po bën. Ndonjëherë harron dhe ky ka qenë debati ynë i fundit. Unë e marr me kamër shpesh.”

I pyetur nëse e tremb fakti se nuk mund të ndahet nga Ana nëse gjërat mes tyre nuk funksionojnë sepse publiku do mendojë se ishte lojë, Bruno tha: “Aspak. Njerëzit kanë qenë të martuar dhe me fëmijë e janë ndarë e nuk janë gjykuar. Nëse njerëzit e konsiderojnë lojë faktin që unë dalë me të, puthem, investoj te ajo dhe ajo te unë, atëherë publiku është shumë pa logjikë.“

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago