Categories: Viral

Çfarë po ndodh mes Efit dhe Samiut jashtë “Për’puthen”?

Samiu dhe Efi tashmë janë larguar përfundimisht nga “Për’puthen”, asnjëri nga të dy nuk arritën të gjenin dashurinë e tyre në program, prandaj edhe vendosë që të largohen nga aty.

Në lidhje me këtë vendim, Efi bëri një sqarim i cili përfaqësonte një vendim të përbashkët për tu larguar si miq shumë të mirë bashkë me Samiun, “Nuk arrita të dashuroja, kishim vendosur të largoheshin bashkë, por si dy miq”, tha Efi.

Ajo u shpreh se nuk mund t’i ofronte diçka më tepër Samiut, prandaj vendosen të largoheshin, “Me Samiun do të jemi miq shumë të mirë, por jetës nuk i dihet”, theksoi ajo.

E mesa duket, ata janë të pandarë jashtë, dyshja kanë festuar bashkë, pa hatërmbetje mbrëmjen që lamë pas, mesa duket, Samiut i ka kaluar inati nga vendimi i Efit dhe jashtë do mbeten miq të mirë./Lajmi.net/

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago