Categories: Viral

Çfarë pritet? Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë, zbulon lëvizjen e bujshme që do bëjë SHBA

Në një postim në Facebook, avokati Spartak Ngjela ka komentuar deklaratën e Sali Berishës se presidenti Joe Biden drejtohet nga miliarderi Soros. “Historia e lobeve të Saliut, është një marrëzi e një njeriu infantil, me ndërgjegje gënjeshtare si të fëmijëve. Ndërsa kjo është edhe shenjë e keqe që nuk flet mirë për një pjesë të shoqërisë shqiptare”, shkruan Ngjela.

Mirëpo ky status i Ngjelës ka marrë reagime të shumta. Një qytetar i shkruan se do ishte më mirë që Amerika të sjellë provat.

Qytetari: I nderuar ! Do te ishte mire qe kembenguljes dhe pretendimeve te Saliut, Amerika t’i sjelle provat, nje ore e me pare t ia beje ato publike !

Do te ishte vertete nje ndihme per shqiptaret dhe nje mesim i mire per gjithe te paudhet qe kane abuzuar, ne keto tridhjet vjet e qe ju vet s kini rreshtur se denoncuari !

Spartak Ngjela: Ke të drejtë. Atë po presim. Vetë ne nuk bëjmë dot gjë. Por mendoj se amerikanët do ta çojnë deri në fund…

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago