Categories: Viral

Deklarata e papritur e Edi Ramës: Krizën në PD e kam parashikuar, ja çfarë i kam dërguar Lulzim Bashës me mesazh

Kryeministri Edi Rama thotë se e ka parashikuar krizën në Partinë Demokratike, por ka gabuar me një vit diferencë.

Sipas tij, priste që të ndodhte një vit më parë dhe ia kishte çuar me mesazh Lulzim Bashës, i cili dha dorëheqjen nga posti i kreut të PD.

Rama: Përmenda padashje Ilirin dhe Saliun, nuk kam pasur vëmendjen fare tek PD por duke qenë se i gjithë brezi i ri që foli para meje shprehu që nuk kemi opozitë siç e dëshirojmë, unë nuk mendoj se Shqipëria po humbet në këtë moment se nuk ka opozitë. Nuk është humbje, përkundrazi duhet të kishte ndodhur me kohë.

Ja kam çuar dikur me mesazh Lulzim Bashës dhe kam gabuar me vetëm 1 vit diferencë, kam qenë optimist se do ndodhte shumë shpejt e gjithë kjo.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago