Categories: Viral

Deklaratë e bujshme nga Robert Berisha: Kemi ngrënë dhe fjetur në një hotel me Elvana Gjatën, po asaj i është rritur mendja

Robert Berisha ka befasuar me deklaratën që ka bërë së fundmi për Elvana Gjatën. Roberti po fliste me Bardhin për bashkëpunimin që sapo ka sjellë me Elvanën, kur komentoi një rast që kishte takuar këngëtaren në një club ku ka performuar.

“Elvana është artiste edhe pse i është rritur mendja. Ku janë ato vite që kemi ngrënë dhe kemi pirë me një hotel dhe kemi udhëtuar me një autobus, me një makinë.Humbën, si je a e dini, por është një artiste e mirë’’, tha ai duke iu referuar takimit të fundit me të. Moderatori la të nënkuptojë me reagimin e tij se këngëtarja është sjellë shumë ftohtë ndaj tij.

Gjithashtu thuhet se këngëtari e ka ftuar në emisionin e tij “Robi plaket kur don vetë”, por ajo e ka refuzuar ftesën e tij, ndaj ka ardhur dhe kjo hatërmbetje tani.

Kujtojmë që Elvana po shijon aktualisht suksesin e këngëve më të fundit. Bëhet fjalë për këngën solo “Pow” dhe për duetin e fundit me Bardhin dhe Dj Gimin.Elvana e ka nisur shumë vrullshëm vitin 2022 me plot këngë të reja dhe bashkëpunime, koncertë po ashtu, kudo ku ka shqiptarë brenda dhe jashtë vendit.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago