Categories: Viral

Deklarohet për herë të parë ministri Lavrov për mizorinë në Bucha, ja çfarë thotë

Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov ka deklaruar se KRlMET në qytetin Bucha janë të rreme.
Larepubblicca shkruan se gjatë një interviste, Lavrov tha se në momentin që ushtria ruse u largua nga qyteti, kishte një jetë normale.

“E vërteta është vetëm një: më 30 mars, ushtria u largua nga Bucha, kryetari shpalli fitoren dhe se qyteti ishte kthyer në një jetë normale. Pastaj pas tre ditësh filluan t’i tregojnë këta të vd*ekur, nuk dua ta them, por është aq evidente sa është false”, tha Lavrov.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago