Categories: Viral

Detaje nga ätentati në Elbasan/ Dumani po drejtonte BMW-në, në makinë u gjet edhe një…

Detaje të reja nga at entati në Elbasan, që çoi në p rangat e pol icisë të shumëkërkuarin Nuredin Dumani.

Ky i fundit dyshohet të ketë qenë drejtuesi i makinës tip BMW të vjedhur, që u g odit me br eshëri pl umbash në Papër të Elbasanit. Një nga pl umbat e zuri Dumanin në kurriz duke i shk aktuar vështirësi në ecje.

Pesë pl umba e kanë go ditur mjetin në pjesën e shoferit, ndërsa pl umbat e tjerë kanë q ëlluar pjesën e pasme dhe një në xhamin e parë.

Dumani u arre stua në orët e vona teksa fshihej në një apartament në Fier. Gjatë marrjes në pyetje, ai ka thënë se nuk ka mundur t’i identifikojë autorët e atentatit.

Pol icia në makinën e vjedhur dhe me numër shasie të prishur, për të bërë të pamundur identifikimin, ka gjetur edhe një shishe me 1.5 litra benzinë, çka shton dyshimet se Dumani ishte përgatitur për të kryer a tentat dhe më pas do të digjte makinën.

Dyshimet janë se Dumani mund të tentonte v rasjen e Talo Çelës, dikur mik i tij. Por plani i Dumanit mund të jetë dekonspiruar çka ka çuar që ai të bie vetë në pritë.

Nuredin Dumani dyshohet si vrasës me pagesë, autor i një sërë ekzekutimeve në Shqipëri.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago