Viral

Detaje tronditëse të ngjarjes së trishtë në Ferizaj: 17-vjeçarja me të meta psikike u dhunua në një motel, i dyshuari e mbajti tërë natën

Të mërkurën në një motel në Ferizaj, një vajzë 17 vjeç dyshohet se është dhunuar nga një burrë. Sipas Policisë, viktima është me të meta psikike.

Burimet e Sinjalit kanë njoftuar se viktima bashkë me nënën e saj kanë raportuar në Polici se të mërkurën rreth orës 15:00, e mitura ishte duke u kthyer me autobus nga fshati Pojatë për në Ferizaj për t’u shëtitur, mirëpo rrugës ishte takuar me një djalë të panjohur, emrin e të cilit nuk e dinte.

Sipas dëshmisë së viktimës, i panjohuri e ka marrë atë pa dëshirën e saj dhe e ka dërguar në një motel në Ferizaj ku edhe dyshohet se e ka dhunuar.

Sipas së miturës, në këtë motel ata kanë qëndruar gjatë gjithë natës.

Gazeta mëson se në lidhje me këtë rast, është kontaktuar prokurori kujdestar dhe rasti është hapur si “Dhunim”.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

9 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

9 months ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

9 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

9 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

9 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

9 months ago