Categories: Viral

Dikur u përfol se ishte në lidhje me politikanin shqiptar, habit prezantuesja shqiptare: Po të dashurohesha sërish…

Moderatorja Ilda Bejleri është një nga figurat më të pëlqyera të ekranit shqiptar dhe kjo reflektohet edhe në numrin e madh të ndjekësve dhe fansave të saj në rrjetet sociale.

Ajo është aktive në llogaritë e saj në rrjetet sociale ku ndan shpesh me ndjekësit e saj pjesë nga përditshmëria apo projektet profesionale.

Por për sa i përket jetës private, moderatorja preferon të jetë hermetike duke mos dhënë asnjëherë detaje. “Mjafton të jesh i lumtur, nuk ka rëndësi statusi ‘single’ apo ‘i lidhur”– tha Ilda kohë më parë kur u pyet për jetën e saj private.

Dhe me sa duket kjo frazë është ende “moto” e moderatores, e cila u shfaq në super formë dhe mjaft e buzëqeshur në postimin e saj të fundit. Edhe pse u ishte e veshur e tëra me të zeza, Ilda Bejleri duket mjaft provokuese.

E në fakt ajo ka provokuar edhe me mbishkrimin që ka lënë poshtë fotos së publikuar: “E zeza më shkon shumë”- shkruan Ilda duke shtuar: “Më falni, thjesht po dashurohem sërish me veten time…”

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago