Categories: Viral

Don Xhoni i tha ‘mos bëj drama’, rusja i kthen përgjigjen Epike !!

Don Xhoni dhe modelja ruse, Ariana Lirey janë ndarë pas disa muajsh lidhje, ndarja e tyre është konfirmuar edhe në rrjete sociale, reperi nga Drenica i kërkoi ruses që të “mos bej drama”.

“Koha nuk do harrohet por gjithçka ka fund, uroj të jesh e lumtur, e di që nuk je person i keq, mos vepro si e tillë, mos bëj drama, ka mbaruar, pajtohu”, shkroi Don Xhoni në Instagram.

Nuk ka vonuar përgjigjja e modeles ruse.

“Faleminderit për postimin prekës, por ne të dy e dimë pse e ke shkruar atë, je mësuar me adhurimin e të gjithëve, ndaj qëndro me të, ti bën muzikë të mirë, por do të bie maska e djalit të mirë, faleminderit për gjithçka dhe lamtumirë”, u shpreh ajo./

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago