Categories: Viral

Don Xhoni konfirmon ndarjen nga modelja ruse: Mos bëj drama dhe mos e luaj viktimën në Instagram

Reperi nga Drenica, Don Xhoni, prej disa muajsh ka qenë duke shijuar një lidhje dashurie me modelen ruse, Ariana Lirey.

Megjithatë, dyshja duket se kanë ndarë rrugët përfundimisht dhe këtë e konfirmoi modelja përmes disa shkrimeve që ka ndarë në InstaStory.

Një reagim lidhur me marrëdhënien e tyre nuk ka munguar as nga artisti shqiptar, i cili po ashtu tregon të vërtetën duke shtuar se janë ndarë, por që ka një respekt të madh për Lirey.

Ai në fund i ka thënë që të mos vazhdojë të bëjë drama dhe që të mos e luajë viktimën në Instagram, pasi nuk është një person i tillë.

“Kam respekt të madh për ju, ti ke qenë pjesë e jetës time. Është një kohë që nuk do të harrohet kurrë, por gjithçka e ka një fund. Shpresoj që të jesh e lumtur në jetë dhe Zoti të bekoj zemrën tuaj”, ka thënë reperi.

“E di që nuk je person i keq, mos u bëj si e tillë. Mos bëj drama dhe mos e luaj viktimën në Instagram. Ka mbaruar, kaloje atë. Boluchka”, ka shkruar krejt në fund krijuesi i hitit “Make a pose”.

Ata tani kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, madje Ariana tha se ia kishte bërë bllok.

Në një tjetër postim, Don Xhoni gjithashtu ka reaguar edhe ndaj mediave që e kanë keqinterpretuar ngjarjen, e kanë bërë raportime të llojllojshme.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago