Categories: Viral

Donald Veshaj flet për eksperiencën në Big Brother VIP: Disa gjëra do t’i bëja ndryshe, por çdo njeri gabon

Muajve të fundit vëmendjen ka qenë e pandashme nga ai dhe çdo lëvizje e tij , apo reagim bëhej lajm në mediat rozë.

Bëhet fjalë për aktorin, këngëtarin dhe ish-banorin e Big Brother VIP, Donald Veshaj, i cili së fundmi ka thyer heshtjen që pas daljes nga shtëpia e famshme.

Pas fillimit të emisionit të tij bashkë me vëllaun Romeo Veshaj, të dy kanë qenë të ftuar dje (e hënë) në emisionin “Wake Up” në Top Channel.

Ndër tjera, Donaldi ka folur edhe për eksperiencën e tij në BB VIP, duke deklaruar se nëse do të rifutej sërish disa gjëra do t’i bënte më ndryshe.

Tutje, Veshaj pranoi se eksperienca në BBV e ka dhënë në qendër të vëmendjes që është sot.

“Ka gjëra që do t’i kisha bërë ndryshe, në momentin që ti je 24 orë me kamera çdo njëri gabon, është një eksperiencë e fortë, unë i kam dhënë maksimumin dhe i kam marrë maksimumin, duhet të jem realist ai format mua me dërgoi në qendër të vëmendjes”, u shpreh Donaldi.

Kujtojmë që aktori nga Vlora ka qenë mjaft i përfolur edhe për shkak të raportit intim që krijoi me këngëtaren, Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë, me të cilën u nda menjëherë pas përfundimit të Big Brother VIP.

Ndërkohë, Veshaj ka treguar publikisht përkushtimin e tij për ta rikthyer ish-partneren, prezantuesen Bora Zemani. /Telegrafi/

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago