Viral

Donaldi i kërkon falje publikisht Borës, thotë se po mundohet ta rikthejë (FOTO)

Aktori Donald Veshaj, i cili ishte pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, që nga dalja nga kjo shtëpi, nuk ka folur publikisht.

Por, akullin ka vendosur ta thyejë sot, duke bërë një shkrim të gjatë në InstaStory.

Përmes këtij shkrimi, ai ka treguar se është penduar për diçka që e ka humbur e që po mundohet ta rikthejë, duke aluduar kështu në moderatoren Bora Zemani, me të cilën ai ka qenë në lidhje.

“Jam i lumtur për eksperiencën, por i penduar për humbjen time aty, një humbje që po mundohem ta rifitoj që në momentin që dola, e këtu nuk po flas për çmimin e madh”, ka shkruar Donaldi.

Ai gjithashtu tregoi se e ka bërë edhe kërkimfaljen, përcjell Klankosova.tv.

“Kam kërkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat që nuk duhet t’i kisha hapur kurrë. Me ndihmën e kohës dhe të diellit, uroj që bora të shkrihet”, ka shkruar tutje aktori shqiptar.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago