Categories: Viral

Donaldi reagon për herë të parë pas daljes nga BBV, bën deklaratën e papritur: Uroj që bora të…

Donald Veshaj ka reaguar për herë të parë pas mbarimit të “Big Brother VIP”, ku doli i dyti.

Ndonëse shkoi deri në fund, ai nuk arriti të rrëmbente dot çmimin e parë.

Mirëpo, gjatë kësaj kohe, Donaldi ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes nga Beatrix Ramosaj dhe për një rikthim të shumëpërfolur me Bora Zemanin.

Vetëm pak minuta më parë, Veshaj i ka dhënë fund thashethemeve përmes një postimi në profilin e tij në Instagram.

“Kam kerkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat qe nuk duhet ti kisha hapur kurre. Me ndihmen e kohes dhe te diellit, uroj qe bora te shkrihet”, ka shkruar ndër të tjera aktori, duke lënë të kuptohet gjithçka.

Reagimi i plotë:

Une nuk ju njoh shume ju por mund te them me bindje qe ju me keni njohur disi mua. Ne muajt e kaluar perpara syve tuaj kam dare nje piese te vetes time; kam gezuar, kam qare, kam luajtur, kam fituar e diku edhe kam gabuar.

Nuk kam folur qe nga mbarimi i Big Brother, sepse une besoj qe cdo gje qe kisha per te treguar e thashe aty me te mirat e te kegiat e mia dhe jam i lumtur per eksperiencen por i penduar per humbjen time aty; nje humbje qe po mundohem ta rifitoj qe ne momentin qe dola e ketu nuk po flas per cmimin e madh. Big Brother ishte fun dhe une mendoj qe i mora por dhe i dhashe maksimumin tim.

E nderkohe qe kamerat jane fikur, uroj te kuptoni e te respektoni qe tanime kjo eshte jeta ime reale e si te tille dua ta trajtoj. Kam kerkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat qe nuk duhet ti kisha hapur kurre. Me ndihmen e kohes dhe te diellit, uroj qe bora te shkrihet.

Deri atehere do bej me te miren qe artin tim ta shpreh ne format qe une di dhe dashamiresine qe kam mar gjithe kesaj kohe te kem mundesi te ju a kthej.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago