Viral

E dhimbshme: Vdes mësimdhënësja nga Gjakova, Ariana Haxhismajli

Gjate dites se djeshme ka ndërruar jetë mësimdhënësja Ariana Haxhismajli nga Gjakova.

Lajmin për vdekjen e saj e ka bërë të ditur stafi i shkollës “Kadri Kusari”, ku ajo jepte mësim.

“Ariana ka qenë një mësimdhënëse e zellshme dhe e dashur për të gjithë.Ngushëllimet tona për vajzat, familjen dhe gjithë kolegët e shkollës.Për mbledhjen komemorative që do të mbahet në shkollë do të ju njoftojmë me kohë”, shkruhet në njoftim.

GazetaPress merr vesh se mësimdhënësja në fjalë është e njëjta grua për të cilën sot është raportuar se ka kryer vetëvrasje.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago