Categories: Viral

E papritur! Alvisa Qarri në një lidhje të re me ish-konkurrentin e Përputhen?

Alvisa bëri mjaft zhurmë për marrëdhënien e saj dyshuese me Hysenin e më pas doli çift nga emisioni me Bashkimin. U duk shumë dashuri mes tyre ndonse çdo gjë përfundoi shpejt.

Por a është Alvisa në një lidhje? Ajo ka publikuar një video me Argjendin një ish konkurrent të Përputhen, të cilit i kërkon që ta dojë, ti bëjë qejfin dhe të mos i bërtasë.

Kjo mund të jetë edhe një video miqësore, ama nga Alvisa çdo gjë mund të pritet pasi vëmendja e mediave ndaj saj është zbehur.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

9 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

9 months ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

9 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

9 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

9 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

9 months ago