Categories: Viral

Einxhel me sinqeritet tregon çfarë nuk i pëlqen tek Dagz

Einxhel dhe Dagz janë dyshja e preferuar e fansave për momentin. Dashuria e tyre lindi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe vijoi edhe përtej kamerave.

Einxhel tregon çfarë nuk i pëlqen tek Dagz
E ftuar në “Why Not”, Einxhel Shkira për herë të parë ka treguar se çfarë i pëlqen më shumë te i dashuri i saj, por dhe çfarë nuk i pëlqen.

Einxhel Shkira: Pyetja duhet të ishte çfarë nuk më pëlqen te Dagzi. Se po të ishte vetëm një gjë që më pëlqente nuk do isha fare me Dagzin vetëm për një gjë. Te Dagzi më pëlqen çdo gjë e mundshme, përveç faktit që (por ka filluar ta korrigjojë), ka pasur problem kur unë bëhesha gati i mungonte pak ai durimi që të priste. Këtë e kanë të gjithë besoj. Dagzi bëhet gati para dhe është shumë i shpejtë. Për këtë kemi kontradiktë, por çdo gjë tjetër më pëlqen, është ok.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago