Categories: Viral

Einxhel tregon arsyen e vetme që mund të ndahej nga Dj Dagz

Einxhel Shkira ka konfirmuar edhe njëherë se po vazhdon lidhjen me Dj Dagz, dhe siç duket, asgjë nuk është lojë.Në rolin e moderatores në “Goca dhe Gra” këtë mbrëmje, Einxhel tha se e vetmja arsye që mund ta linte Dagz, do ishte vetëm nevoja për të qëndruar e vetme.

“Nuk është një lojë. Nuk do kisha nerva ta zgjasja për lojë. Për zgjedhje të mirë është rri vetëm, do e lija vetëm për të ndjetur vetëm, por për asnjë tjetër, nuk besoj. Është një njeri që më ka dhuruar një qetësi që se kam pasur asnjehërë në jetën time, ka zbutur Einxhel Shkirën.”

Einxhel zbuloi edhe detaje për emisionin e saj që do të nisë së shpejti në “Top Channel”.

“Në shtator fillon, shumë shpejt do të dalë dhe spoti për emisionin”, tha Einxhel.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago