Categories: Viral

Fjolla Morina s’është mirë, dalin fotot e saj nga spitali

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është në spital. Ajo ka ndarë disa pamje në Instastory, ku shihet e bija teksa i qendron te koka.Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet me serum dhe shumë e lodhur.

Fjolla është një nga personazhet VIP që shpesh herë është në qendër të mediave rozë dhe autoriteteve.Së fundmi ajo u komentua se ishte shpallur në kërkim e se ishte shoqëruar në ambientet e komisariatit mirëpo vetë këngëtarja i mohoi zërat.Më herët ajo u dënua nga Gjykata e Kukësit për armëmbajtje pa leje, dënimi iu konvertua në arrest shtëpie.

Po ashtu jeta private është përfolur shumë. Martesa dhe divorci me Fisnik Sylën u bë kryefjala e mediave për disa muaj.Çfarë i ka ndodhur? Fjolla Morina përfundon në spital (foto)Fjolla Morina është një personazh i përditshëm në rrjetet sociale dhe në media e portale, pasi gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e të tjerëve.Historia e saj e dashurisë me Fisnik Sylën, ishte një histori më vete, e denjë për një film me aq shumë zhvillime e surpriza që pati.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago