Categories: Viral

Flet shqiptari që u martua me japoneze: Më ka parë Zoti, ngjajnë shumë me shqiptarët

Këtë të premte u trajtua në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” historia e dashurisë së djalit nga Tirana, Bergen Mara me japonezen, Fuko Hiatashi. Në një lidhje me Skype nga Tokio, ata rrëfyen se si janë njohur me njëri-tjetrin. Bergen tha se janë njohur në Kanada, vend në të cilin jetonte që nga viti 2018.“Erdhi për të bërë Universitetin në Kanada.

Ajo punonte në një restorant sushi afër shtëpisë time. Shkoja shpesh aty, u njohim dhe filluam të flisnim.Që në takimin e parë, më ka bërë përshtypje jashtë mase. Ka një qetësi që e karakterizon si njeri, ndryshe nga femrat shqiptare të cilat janë më të egra.”, tha ai.“Nga ana tradicionale, janë shumë të ngjashëm me familjet shqiptare”, tha ai lidhur me reagimet që ka marrë.

Më tej, Bergen shtoi se të dyja familjet e kishin pritur shumë mirë lidhjen e tyre.Ata janë të martuar dhe kanë dhe një djalë të vogël. “Nusja ka pasur gjithmonë dëshirë për të pasur familje, adhuron fëmijët, është nënë shumë e mirë.Më ka parë zoti me këtë nuse. Si nga pamja dhe nga çdo gjë që bëjnë për ne. Është dhe modele dhe kuzhinierja më e mirë që kam parë.”, tha ai.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago