Categories: Viral

“Gjoksin ku e bëre”/Ndjekësit i drejtohen Bora Zemanit, ja detaji në fotografitë e publikuara

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara të momentit. Kjo jo vetëm lidhur me karrierën e saj, por edhe me romancën e dashurisë me Donald Veshaj.

Që nga daljet nga shtëpia e “Big Brother VIP” të aktorit në të gjitha postimet e saj ndjekësit i kërkojnë rikthimin me të dhe tashmë komentet kanë marrë një formë thirrje për ribashkim më shumë sesa komplimente për Borën.

Gjatë puntatës së javës së kaluar ajo nuk ishte pjesë e “Përputhen Prime” dhe u zëvendësua nga Elona Duro, një tjetër emër i njohur i botës së televizionit.

Ditën e sotme, pas mungesës në progam ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale ku ka marrë shumë komente nga ndjekësit, por njëra prej tyre duket se i “nxjerr” një sekret moderatores.

“Gjoksin ku e bere.. Ta kan be mir” ishte një koment, të cilit moderatorja ende nuk i është përgjigjur.

Megjithatë ende nuk dihet nëse shkaku i mungesës së saj në program ka qenë pikërisht kjo apo është thjesht efekti i fotove që ajo duket më ndryshe se herët e tjera.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago