Viral

Gruaja kosovare akuzon mjeshtrin: Shkuam për të blerë drita, por më çoi në motel

Të dielën u raportua për një rast të dhunimit që u denoncua dje në stacionin policor në Ferizaj, ku një grua raportoi se ka kryer marrëdhënie intime me një person, pa dëshirën e saj.

Policia fillimisht nuk arriti ta identifikojë të dyshuarin, ndërsa rasti u iniciua si “dhunim”. Por nuk shkoi shumë kur i njëjti u kap dhe u intervistua në Polici.

Burimet e Sinjali brenda Prokurorisë kanë dhënë detaje nga intervistimi i të dëmtuarës dhe të dyshuarit lidhur me rastin.

Fillimisht, viktima ka deklaruar para hetuesve policorë se gjithçka ndodhi në një motel në magjistrale, ku sipas saj i dyshuari kreu marrëdhënie se*ksuaIe me të, pa dëshirën e saj. Ajo ka thënë se me të dyshuarin është njohur në banesën e saj, pasi i njëjti kishte shkuar aty për t’i rregulluar diçka.

Sipas saj, rasti ndodhi më 8 prill, kur bashkë me të dyshuarin dolën në mbrëmje për të blerë drita ‘Led’, por që përfunduan në një motel.

Siç mëson Sinjali, rastit i parapriu një mosmarrëveshje që palët kishin mes vete, për punët që i dyshuari kishte kryer në banesën e VlKTlMËS, e për të cilat ende s’është paguar.

Gjithë denoncimin e gruas nga Ferizaj, e ka mohuar i dyshuari. I njëjti ka thënë se nuk është e vërtetë që e ka dhunuar denoncuesen dhe se i mohon deklaratat e të njëjtës.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago