Categories: Viral

Haxhiu 2015: Unë s’mundem me e quajt me ndonjë emër tjetër, Veseli për mua është kriminel

Albulena Haxhiu ka shkuar për t’i takuar krerët e UÇK-së në Hagë. Por, Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli e kanë refuzuar takimin me të. Ne po i rikujtojmë dy deklaratat e familjes Haxhiu, respektivisht të Ministres Albulena Haxhiu dhe Alban Krasniqit – bashkëshortit të saj.

“Kadri Veseli ka qene shef i SHIK, dhe prej aty erdh e u bë kryeparlamentar. Ka aktrua në Kuvend kinse unë po i respektoj rregullat. Erdh një moment ku ai e harroi aktrimin e u drejtua me një fjalor të tille”, tha Haxhiu. “As s’më intereson nëse Kadri Veseli kërkon falje. S’e ndryshon Veselin kërkim falja ndaj meje. Unë s’mundem me e quajt me ndonjë emër tjetër, se ai për mua është kriminel”, kishte thënë ajo në emision Rrokum Rroll.

Poashti, anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqi, që është edhe burri i ministres Albulena Haxhiu, kishte thënë se Kadri Veselit se shpejtë i vjen fundit.

“Kadri Veseli duke keqpërdorë ditët e fundit të Bacës Adem i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore. Kadr,ti kurrë nuk do mund ta fshehësh kriminalitetin tënd përmes abuzimit me figurën e Adem Demaçit. Kadri të vjen radha edhe ty..shumë shpejtë ska milici që të mbronë nga populli i revoltuar. Pastë dorën e marë ai që të marrtë në shenjë” (sic.), ka shkruar ai në Facebook.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago