Categories: Viral

I njohur si Ezel/ Aktori i njohur turk bëhet baba për herë të dytë, me vajzë

Aktori i njohur për shqiptarët me rolin e Ezelit, Kenan Imirzalioglu dhe partnerja e tij, Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të dytë.

Postpartum of Sinem Kobal Fascinated Her Fans with Her Fit State.

Mediat turke bëjnë me dije se bashkëshortja e aktorit ka sjellë në jetë një vajzë ditën e djeshme në një nga spitalet private më të mira në Turqi.Sinem dhe vogëlushja e porsalindur janë në gjendje të mirë shëndetësore. Më herët, çifti kanë zbuluar emrin që ka zgjedhur për vajzën, Leyla

.Kujtojmë që ata kanë edhe një vajzë më të madhe të quajtur, Lalin. Kenan Imirzalioglu është një nga aktorët më të mirë turq që ka shumë fansa edhe jashtë Turqisë.Ai u bë i famshëm me rolin e tij Ezel te seriali me të njëjtin emër, që konsiderohet një nga serialet turke më të bukura të të gjithë kohëve.Një serial që ka vendosur rekorde shikueshmërie kudo në botë dhe një nga më të pëlqyerit edhe në Shqipëri, ku aktori ka shumë fansa të tij.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago