Categories: Viral

Ilir Shaqiri tregon gabimin e rëndë që ka bërë gjatë ‘Big Brother’: Atë gjë nuk duhet ta kisha treguar

Fituesi i BBV, Ilir Shaqiri ka qenë mjaft i rezervuar sa i përket daljeve publike apo intervistave pas përfundimit të reality-showt.

Megjithatë, mbrëmjen e sotme ai ishte i ftuar në një intervistë të veçantë përballë ‘gazetarëve’ të rinj të “Piter Pan”. Sigurisht nuk kanë munguar pyetjet rreth eksperiencës së tij në “Big Brother Vip”, ku ai rrëfeu se është penduar që ka rrëfyer historinë e tij personale, për tradhtinë ndaj bashkëshortes së tij.

Gjithçka nisi nga një pytetje e njërit prej fëmijëve të “Piter Pan”, i cili e pyeti në lidhje me gabimet që ka bërë në fëmijërinë e tij.

“Jam përpjekur të jem shembullor po sado që përpiqesh është e pamundur. Duke qenë se edhe unë kam bërë gabime i kam marrë disa vërejtje nga nëna ime, dhe të bëjnë mirë sepse kur i merr nuk bën gabime prapë.”- tha Iliri. Më tej moderatoja Alketa Vejsiu e pyeti në lidhje me gabimi më të madh që ka bërë në BBV.

“Gabime, ndoshta jam futur shumë spontan në atë që unë jam në komentet me njerëzit dhe kam treguar disa gjëra të vetvetes që mund ti kisha evituar, që nuk do të merreshin vesh kurrë. Do qëndroja dhe më i qetë me vetveten time.”– zbuloi balerini duke shtuar se i referorhet historisë së tradhtisë ndaj bashkëshortes.

Ndër të tjera ai ka treguar gjithashtu pasionin e tij për peshkimin, ku tha se nëse nuk do të ishte bërë balerin, do të ishte bërë një peshkatar.

“Balerin bëhesh duke punuar shumë, sepse baleti është art i vështirë dhe i gjithanshëm por gjithsesi unë atë çelësin rezervë për jetën time e kam ruajtur dhe ka qenë peshkimi. Nëse nuk do isha bërë balerin do isha bërë peshkatar shumë i mirë.”– tha fituesi i BBV.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago