Categories: Viral

Imer Mushkolaj: Na ka pas lodhë AAK për 100 euro, Ramushi po thotë janë pak

Analisti politik Imer Mushkolaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndarjen e 100 milionë eurove si pako financiare dhe pakënaqësive të partisë opozitare Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, e cila kritikoi vendimin e fundit të ekzekutivit.
Mushkolaj ka thënë se AAK dhe Ramush Haradinaj duhet të koncentrohen, meqë sipas tij ka qenë kërkesë e kamotshme e AAK që të ndahen nga 100 euro, siç bëri Qeveria sot.

Reagimi i Mushkolajt:

“Na ka pasë lodhë AAK’ja duke kërku që qeveria t’ua ndajë nga 100 euro zyrtarëve publikë.

Tash kur qeveria vendosi t’ua jep krejtve, n’publik e n’privat, nga 100 euro, Ramushi po thotë se janë pak dhe nuk e zgjidhin problemin.

A po koncentroheni, se po bëheni qesharakë”.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago