Categories: Viral

Janë takuar/ Bora Zemani dhe Donaldi kanë folur në praninë e autores së ”Për’puthen”

Donaldi reagoi disa ditë më parë për herë të parë pas një heshtjeje të gjatë. Me reagimin që bëri na la të kuptojmë që i dha duart përfundimisht Beatrixës dhe synimi i tij tani e tutje do jetë të rifitojë Borën.Prej ditësh, Donaldi ka filluar aksionin për ta arritur sa më parë qëllimin e tij.

Fillimisht i shkoi me makinë poshtë apartamentit të saj në Kodrën e Diellit, më pas u thanë që ishin bashkë në Vienë.Ndërkohë sot nga burimet tona mësojmë se Bora dhe autorja e Përputhen, Olsa Muhameti, ishin duke pirë dicka në lokalin e Top Channel dhe pranë tavolinës së tyre ka shkuar Donaldi.

Të jetë kjo thjesht rastësi? Nuk e bësojmë! Pasi dhe nga reagimi i tij, kuptuam që vlonjati do bëjë gjithcka tani e tutje të “shkrijë” Borën dhe të rikthehen sërish bashkë.Për t’i kërkuar një lloj faljeje apo për ta bindur që të rikhehen sërish bashkë, Donaldi i dedikoi edhe një këngë Borës, e titulluar “Nuk je”, teksti dhe detajet e klipit ishin mjaft të qarta se ishte dedikim për moderatoren e Përputhen.Donaldi ka një mundësi shumë të mirë për të qenë akoma dhe më shumë pranë Borës, nëse pranon akoma propozimin e Top Channel për emisionin me Romeon,”Më lër të flas”, për të cilin ende nuk dihet nëse do fillojë apo jo.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago