Categories: Viral

Ka ndodhur gjë midis tij dhe Donaldit dhe Romeos? Sabiani habit me fjalët që thotë për dy binjakët

Vajzat “Tik-Tok” të spektaklit të humorit “Kosherja” janë hasur sot me një situatë të pakëndshme. Këngëtari Sabiani ka ndjekur njërën prej tyre dhe kjo ka bërë që të dyja të bisedojnë me ish-banorin e “Big Brother VIP”.Madje, ato kanë shuar edhe kuriozitetin lidhur me këngën e tij “Binjaket”, të cilën kishin menduar se i dedikoheshe Donaldit dhe Romeos.Vajza “Tik-Tok”( Juxhini): Motra ky është ai që po më ndiqte.

abiani: Sa e pash te kafeja, thash kjo biondia duhet ndjekur.Vajza “Tik-Tok”(Besi): Motra kshu si je bërë sot ti, do t’i kesh ngjarë me Ilirin. Shyqyr që nuk të ka kap me zor, thuaj. Vajza “Tik-Tok”( Juxhini): A është e vërtetë që ti s’po e ndan dot mendjen? Kë të marrësh dhe kë të lësh?

Sabiani: Për kë e ke fjalën? Vajza “Tik-Tok”( Juxhini): Për binjakët. Vajza “Tik-Tok”(Besi): Po ky qenka i pangopur, mirë me Ilirin po dhe me Donaldin e Romeon nuk i dilka e keqja ktij.Kujtojmë se Sabiani ishte një nga banorët e Big Brother Vip që pati marrëdhënie shumë të mira thuajse me gjithë banorët e tjerë dhe një nga më të preferuarit e publikut, edhe pse e eliminuan më herët nga sa pritej.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago