Categories: Viral

”Kampion bote”/ Këngëtari i bën një tjetër dhuratë Florian Markut, ja për çfarë bëhet fjalë

Dy çunat kanë prej vitesh një miqësi të ngushtë dhe nuk ngurojnë që respektin që gëzojnë për njëri-tjetrin ta shprehin edhe publikisht apo përmes artit. Noizy ka publikuar sot një këngë dedikuar Markut në tekstin e të cilës thotë herë pas here, “Kampioni i botës, Marku”. Sakaq, videoklipi është menduar në detaje, pasi shfaqen momente nga stërvitja e boksierit dhe çaste kur ka triumfuar ndaj kundërshtarëve.

Kjo është kënga e dytë e reperit për boksierin pasi e ka mbështur edhe me një këngë tjetër të dedikuar para se të ndeshje me boksierin ukrainas, Maxim Prodan, në shtator. Noizy tha se i ka kushtuar atij një këngë për arritjet e mëdha si shenjë falënderimi.

Floriani falënderoi reperin publikishit duke publikuae një Instastory, ku shkroi se Noizy është reperi më i mire i të gjitha kohërave i kushtoi atij këngë. Noizy nuk vonoi dhe ripostoi Storyn e boksierit duke i thënë se kjo është një dhuratë për të.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago