Categories: Viral

Kanye West i blen të dashurës së re një çantë Hermes Birkin në vlerë mbi 240 mijë euro

Kanye West ka zgjedhur një tjetër Birkin për të dashurën e tij të re.

Sipas Page Six, reperi i ka blerë partneres Chaney Jones një version jashtëzakonisht të rrallë të çantës për 275 mijë dollarë (240 mijë euro) nga Prive Porter.

U tha se West, 44-vjeçar, ia dorëzoi çantën prej lëkure metalike argjendi Chevre me pajisje paladiumi, Jones, 24 vjeçe, në Houston të martën në mbrëmje.

Sipas burimeve, Chaney që ka bërë kërkesën e para, ka dashur pikërisht këtë version të çantës pasi është “shumë e rrallë” dhe nuk është më në qarkullim.

West nuk është i huaj për botën e Hermesit; Në shkurt, ai bleu pesë Birkins për të dashurën e atëhershme Julia Fox dhe miqtë e saj për ditëlindjen e saj të 31-të.

Birkins, të cilat zakonisht nuk mund të blihen në dyqane, zakonisht gjenden në tregun e rishitjes dhe çmimet e tyre janë marramendëse.

Prive Porter ka shitur shumë çanta Hermes për Paris Hilton, Floyd Mayëeather, Cardi B etj.

Lidhja e re e Kanye vjen pak pas ndarjes nga modelja Julia Fox, me të cilën ishte në një romancë për disa javë.

E dashura e re e artistit amerikan thuhet të jetë një kopje e ish-bashkëshortes, Kim Kardashian.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago