Categories: Viral

Këngëtari shqiptar shokon të gjithë: Flas me UFO-t

Këngëtari korçar Endri Prifti njihet në publik për batutat e tij përpos muzikës dhe vokalit të veçantë. Së bashku me të vëllain Stefin, ata janë një prej dysheve më popullorr të muzikës shqiptare.

Së fundmi këngëtari është bërë kryefjalë e mediave rozë për shkak të marrëdhënieve me bashkëshorten e tij, me të cilën ka patur konflikte të shumta për çështje pronësie.

I ftuar në një emision televiziv, Endri është pyetur se cila ka qenë çmenduria më e madhe që ka bërë dhe përgjigja e tij rezultoi tejet e çuditshme.

“Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën. Abuzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh poshtë e lart në vendet më të këqija që mund të ekzistojnë, në ato që ty s’ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t”, u shpreh ai.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago