Categories: Viral

Lajm i trishtë/ Humb jetën në moshën 16-vjeçare aktorja e telenovelave

Kailia Posey do t’i mungojë shumëkujt për shkak të talentit të saj. Kailia Posey, e cila u shfaq në “Toddlers & Tiaras” gjatë ecurisë së tij katërvjeçare në TLC, ka ndërruar jetë.Lajmin e ka bërë të ditur nëna e saj përmes një postimi në Facebook.

Toddlers & Tiaras’ star Kailia Posey dead at 16

“Nuk kam fjalë apo mendime. Një vajzë e bukur na la. Ju lutemi, na jepni privatësi ndërsa vajtojmë për humbjen e Kailia-s.“Bebushja ime përgjithmonë”, shkroi nëna e saj. Miqtë, fansat dhe familja e Kaia-s i dhanë “lutje” dhe dashuri asaj gjatë kësaj kohe të vështirë.Biancha shoqe e ngushtë e yllit të “Toddlers & Tiaras” ndau një homazh prekës për shoqen e saj, pasi u shfaq lajmi se ajo kishte humbur jetën.“Për shoqen time të bukur e të mirë, do të të dua përgjithmonë,” shkroi Biancha mbi fotot e videot e tyre së bashku.

“Ishe një person i mrekullueshëm, e bukur brenda dhe jashtë.“Fjalët nuk mund të shpjegojnë se sa e dhimbshme është kjo, jo vetëm për mua, por për të gjithë njerëzit që të duan.” Biancha më pas kujtoi kohët e saj të veçanta me Kailia-n: nga provat së bashku për konkursin e “Ms. Teen Washington” deri tek një udhëtim së bashku në Xhamajka.“Të dua,” tha ajo. “Do të doja të kisha bërë diçka. Je në lutjet e mia. Do të më mungosh përgjithmonë. Pusho në parajsë Kailia Posey.”

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago