Categories: Viral

Marina Vjollca feston datëlindjen/ I shoqi i bën urimin special: Jam krenar për gjërat që kemi

Marina Vjollca ka sot ditëlindjen dhe ne i urojmë të bëhet edhe 100 vjece. “Sekretin” e ka zbuluar për ndjekësit e shumtë burri i saj, këngëtari Getoar Selimi.Ky i fundit, tashmë edhe baba, i ka bërë urimin e veçantë partneres, duke ia “kursyer” moshën, pra vitet që ka mbi supe. Në fakt, kjo është e ndaluar për femrat, kështu që s’ka bërë përjashtim nga rregulli.“Urime ditëlindja për gruan time të dashur dhe nënën e engjëllit tonë.

Marina Vjollca ka ditëlindjen, Getoari i bën urimin special me foton më të bukur në botë për ta

Ti më bën të lumtur dhe krenar për gjërat që kemi krijuar së bashku”, – ka shkruar Geti mbi një fotografi të ëmbël të Marinës me Marget, vajzën e tyre të lindur para pak muajsh.Marina Vjollca ka ditëlindjen, Getoari i bën urimin special me foton më të bukur në botë për taDy personazhet e njohur të showbiz-it shqiptar janë martuar që në vitin 2017 dhe jetojnë bashkë në Tiranë.

Getoari vijon krijimtarinë e tij muzikore, me hite të shumta, ndërsa Marina prezanton emisionin argëtues “Klanifornia”. Më herët, ajo u bë e njohur në rolin e prezantueses së një emisioni sportiv, ku ra në “radarët” e reperit nga Prishtina.Kontaktet e tyre nisën përmes rrjeteve sociale fillimisht, sikurse kanë zbuluar vetë, pastaj u takuan dhe u dashuruan. Tashmë janë prindër të një vajze.Kjo është hera e parë që Marina Vjollca e feston ditëlindjen si nënë, ndaj ky 17 maj konsiderohet tejet i veçantë për të. Shume urime!

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago