Categories: Viral

Melinda Ademit i ndodh gjëma gjatë koncertit/ Fansi e kapi nga duart dhe të pasmet dhe…

Kengetarja e njohur shqiptare, reperja Melinda Ademi, vazhdon të jetë një shumë e kërkuar në muzikën hip-hop. Ajo së fundmi ka performuar në një koncert në Vjenë, ku ka argëtuar shqiptarët e diasporës që ndodhen atje.Teksa janë publikuar fotografi dhe video nga ky koncert – një ngjarje e pakëndshme mes tjerash mori vëmendjen dhe po ben xhiron ne rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një moment ku reperja me prejardhje nga Mitrovica i zgjatë dorën turmës së fansave për t’i përshëndetur ata, por njeri prej tyre e terheq dhe nuk e leshonte per qamet.Duke ia mbajtur dorën peng për pak sekonda dhe duke mos e lejuar të lëvizë lirshëm, reperja Ademi u detyrua që t’ua bëjë me dije truprojave të sigurimit për t’i dalë në ndihmë dhe ata e zgjidhen situaten.

Në video mund të shihet se si truprojat afrohen në skenë te turma e fansave, duke pare me nervozizëm pas momentit kur ata e lëshuan dorën e reperes.Pak sekonda pasi mori veten nga ngjarja e pakëndshme, Melinda vazhdoi me interpretimin e këngës “X5”, të cilën po interpretonte në momentin kur ndodhi incid enti i pakendshem.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago