Categories: Viral

Meta për Veliajn: Zogu i Tiranës’ sot nxorri nga goja çdo gjë që i fusin në gojë

Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë për mediat ku ka sulmuar ashpër kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliajn, pas ak uzave që ky i fundit i bëri gjatë ditës së sotme në Kongresin e PS.

Meta: Nuk kisha ndërmend të dilja në konferencë për media dhe as të shpërndaja postime. Por për respekt të detyrimeve ndaj qytetarëve shqiptarë, jam i detyruar të dal dhe të bëj disa sqarime pasi organizata e inceneratorëve nxorri sot në mënyrë të qëllimshme “zogun e Tiranës” i cili në një mënyrë vulgare duke nxjerrë nga goja çdo gjë që i fusin në gojë.

Si ato konet që i nxjerrin nëpër rrugë, lëshoi një llogore të tërë kundër presidentit të Republikës duke e bërë përgjegjës për stërkëmbëshat që Rildindja ja ka bërë Shqipërisë. Se përse e e bëri, ajo dihet sepse ka pasur bilanc katastrofik.

Dihet se është një vjetori i zgjedhjeve dhe presidenti është fajtor se ka thënë gjëra të vërteta një vit më parë.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago