Categories: Viral

Nga idhulli te momenti më i mirë në jetë, kampioni Florian Marku: Nëna nuk më sheh në ring, në verë duel në “Air Albania”

“https://i.imgur.com/b7QDl1B.jpg”>

Boksieri shqiptar Florian Marku mbrojti titullin kampion, por ai nuk ndalet, pasi kërkon të unifikojë titujt dhe një ditë të jetë numri një në botë. Në një lidhje skype për emisionin “Sport Neës” të moderuar nga Enxhi Biba, Marku rrëfeu disa nga planet e tij.

Marku zbuloi se ka ardhur koha që ndeshjen e radhës ta zhvillojë në “Air Albania” dhe mundësitë janë shumta, sepse promotori i tij ka ndikim të madh dhe gjiganti mediatik Sky dhe partnerët e tjerë.

Gjithashtu Floriani tregoi edhe ndryshimin e stilit, nga kick-box në boks, ku sipas tij, boksi është shumë më i vështirë se të gjitha sportet e tjera luftarake, pasi duhet të qëndrosh deri në 12 raunde në ring.

Kampioni i boksit foli edhe për momentin më të mirë gjatë jetës së tij dhe të preferuarin e tij në boks, që e ka idhull. Ai tha se mamaja nuk e ndjek kur ai bokson, vetëm pas duelit e mëson se nëse ka fituar, që për fat, deri tani ka marrë gjithnjë lajme të mira.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago